رفتن به محتوا رفتن به فوتر

امروزه راهای گوناگونی در سطح رسانه های دیجیتال بوجود آمده تا بتوانیم از طریق آنها محتواهایی با ظاهری آموزشی علمی یا خبری  ولی تبلیغاتی  برای معرفی محصولات یا خدمات خود جهت معرفی پنهان خدمات و محصولات ارایه دهیم و بهترین و با کیفیت ترین این روشها در قالب خرید رپورتاژ آگهی ها میباشد.

 

تاثیر خرید رپورتاژ آگهی در سئو سایت

اگر با یک طراح یا سئو کار وب سایت مشاوره داشته اید خرید رپورتاژ آگهی را به عنوان بهترین و موئثرترین عاملی که میتوان در به نتیجه رسیدن سریع سئوسایت نقش ایفا کند را معرفی خواهند کرد خرید رپورتاژ آگهی است با توجه به الگوریتمهای گوگل وبسایت شما بک لینکی  موثر و تمیز را دریافت خواهی کرد که در رتبه سئو وبسایت شما تاثیر گذار خواهد بود

با محتوایی که در سایت رپورتاژ آگهی قرار خواهید داد و در بین محتوا کلمه یا کلماتی را به سایت خود لینک کرده مقاله شما به همراه مقالات وبسایت انتشار دهنده شانس دیده شدن بالایی دارد و در کل با یک تیر دو نشان را هدف خواهید گرفت هم نتیجه در رتبه سئوسایت وهم کلیک های انجام شده بروی لینک وهمین امر کمک بسیاری هم به برندینگ و معرفی برند شما میشود که یک از اهداف اصلی از رپورتاژ آگهی ها میباشد.

نکات مهم در محتوای رپورتاژ آگهی

برای اینکه بتوان بهترین بازدهی ونتیجه را از انتشار رپورتاژ آگهی داشته باشید نکات مهم و را باید در نگارش رعایت کنید تا بتوانید محتوایی خوب و تاثیر گذاری از هزینه ای که پرداخت میکنید داشته و به اهداف خود در استراژدی نزدیک شوید.

محتوا با مضمون تبلیغات نگارش نشود با موضوع اطلاع رسانی و علمی نگارش شود و محتئوای یونیک باشد و از محتواهای دیگر وبسایت ها کپی نباشد و بهتر است قبل تر در وبسایت دیگری انتشار داده شده نباشد  انتشار آگهی غیر اصولی و کپی به هیچ عنوان منتشر نخواهد شد.

محتوا کمتر از 1000 کلمه و حداقل 1500 کلمه با رعایت نکات و تکنیکهای سئو باشد تعداد کلمات کلیدی اصلی و فرعی عنوان و پاراگرافها به درستی رعایت ونگارش شود ، تصویر 350*350 طراحی و سئو شود حداقل یک و حداکثر سه عکس طراحی شده و کپی نباشد.

کلمه کلیدی انتخابی با کلمه کلیدی مقاله هدف یکی باشد که رقابت بین کلمات کلیدی دومقاله ایجاد نشود و در صورتی که محتوا نویسی برای رپورتاژ آگهی اشنایی ندارید بهتر است که مقاله نویسی خود را به گروه نویسندگان مجله ارگ بسپارید و بهترین نتیجه از رپورتاژ آگهی بگیرید.

 

سفارش خرید رپورتاژ آگهی

جهت سفارش رپورتاژ در مجله ارگ اصفهان میتوانید از فرم در خواست زیر اقدام به خرید رپورتاژ آگهی نمایید و بعد از تکمیل  سفارش و ارسال محتوا از طریق ایمیل در قالب فایل فشرده زیپ حداکثر ظرف مدت 48 ساعت کاری سفارش شما انتشار داده خواند شد

قبل از انتشار رپورتاژ آگهی همکاران ما در بخش انتشار محتوای ارسالی را بازبینی و در صورت نیاز به هرگونه اصلاح با هماهنگی شما اصلاات را انجام داده وسپس نصبت به انتشار اقدام مینمایند.

 

مزیت خرید رپورتاژ آگهی در مجله ارگ اصفهان

مجله ارگ اصفهان با سابقه دامنه بیش از دوسال در زمینه تولید محتوا در این زمینه و با اصلاحیه مختصر در محتواهای سایت در قالب تخفیف به مدت محدودی برای خریداران عزیز با سفارش یک رپورتاژ آگهی تبلیغات بنری به مدت سه ماه در نظر گرفته است.

تفاوت رپورتاژ آگهی با تبلیغات

رپورتاژ آگهی یک محتوا در قالب آموزش یا اخبار منتشر و تنها با پرداخت یک بار هزینه در سایت انتشار داده میشود و تا زمانی که وب سایت در حال فعالیت باشد و هزینه هاست پرداخت شود ((مادام العمر)) محتوا در وبسایت خواهد بود ولی تبلیغات با توجه به نوع  سایت تا زمانی که حساب شما شارژ باشد قابلت انتشار دارد و با پایان شارژ  حساب یا مدت زمان تبلیغات به پایان خواهد رسید.


آیا امکان چند لینک به چند صفحه مجزا وجود دارد؟

با توجه به این که رپورتاژ آگهی ها شامل هزینه میشود و خریدار نیاز به نهایت استفاده را دارد بعضا مشاهده میشود که خریداران درخواست لینک به چندین صفحه را دارند و با توجه به الگوریتمهای گوگل هر چه تعداد این لینکها بیشتر باشد از اعتبار لینک کم میشود ودر بهترین حالت دریافت لینک تنها به صفحه هدف پیشنهاد میشود و لینک به دو url جهت نتیجه گیری ی بهتر و بالا تر این امکان وجود ندارد. 

برای ارسال محتوا چگونه باید عمل کنیم

برای ارسال ودرخواست خرید رپورتاژ آگهی ابتدا درخواست خود که در فرم زیر تعبیه شده است درخواست وسوالات احتمالی خود را درخواست کنید محتوای خود را از طریق این ایمیل ارسال نماییدهمکاران ما بعد از برسی محتوا ظرف کمتر از 48 ساعت محتوای شما را در وبسایت درج خواهند کرد 

محتواهای رپورتاژ آگهی ها در کدام قسمت سایت انتشار داده میشود

در مجله ارگ با توجه به محتوا محور بودن وسیاستها تمام مقالات در دسته بندی ها درج خواهد شد و همراه با دیگر محتواهای وبسایت شانس دیده شدن محتواهای رپورتاژ آگهی ها هم بازدید خواهد داشت واز طریق منو ودسته بندی قابل مشاهده میباشد .

محتواهایی ممکن است باشد که در دسته بندی های مجله ارگ موجود نداشته باشد این گونه محتواها در ابتدا در دسته اخبار قابل انتشار میباشد.

چه محتوایی قابل انتشار وپذیرش نمیباشد.

با توجه به این که مجله ارگ اصفهان یک وبسایت محتوا محور در دسته بندی های خاص است محتوا یا تبلیغات با موضوعات سیاسی اعتقادی اهانت به اشخاص اقوام و مذاهب وادیان ، غیر اخلاقی و عرف محتواهای غیر واقعی و اغراق کننده وب سایتهای فروشگاهی بدون داشتن نماد اعتما و درگاه پرداخت قابل انتشار نمیباشد و تمامی مسئولیت محتوا به عهده سفارش دهنده میباشد درستی یا اشتباه بودن به هیچ عنوان به عهده مجله ارگ اصفهان نمیباشد.

  آیا رپورتاژ آگهی ها سئو میشود

هر محتوایی در دنیای اینتر نتی باید سئو شود وسئو بر دوبخش سئو داخلی و سئو خارجی میباشد از این رو متخصصین ما در این حوزه تمامی موارد سئو داخلی رعایت و تمام اصول رعایت وانجام خواهد شد.

آیا بعد از انتشار رپور تاژ آگهی قابل  ویرایش است

بعداز انتشار اولیه در صورت داشتن هر گونه مشگل در نگارش یا تصاویر با توجه به اینکه امکان خطا در هر دوطرف ارسال کننده و نشر دهنده احتمال خطا وجود دارد طی 72 ساعت کاری را از طریق ایمیل ارسال و قابل ویرایش است وطی 6 ماه پس از انتشار در صورت نیاز به بروز رسانی در دو مرحله این ویرایش بدون تغییرآدرس url و مضمون اصلی و کلی محتوا فقط بصورت جزعی یا اضافه کردن پاراگراف به محتوا جهت بروز رسانی قابل ویرایش است. 

 

سخن پایانی

امروزه در دنیا وعصردیجیتال تنها سئو سایت است که به شما کمک میکند که دیده شوید و بفروشید و تنها با استراژدی های درست وهدفمند است که میتوانید نتایج خوب و موفقیت را تجربه کنید و در هیچ استراژدی سئو نمیتوان تقش بک لینکها را نادیده گرفت و بهترین و قوی ترین بک لینکها خرید رپورتاژ آگهی است و فرقی ندارد در کدام وب سایت و با چپه هزینه هایی ، همیشه هزینه بالا نتیجه خوب را به همراه نمی آورد بلکه همیشه درست به اندازه و به وقت کار کردن است که نتیجه می آورد .  

منتظر هرگونه پیشنهادات نظرات وانتقادات سازنده شما عزیزان هستیم وخوشحال میشویم نظرات خود را برای ما ارسال نمایید