تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 14 دسامبر 2023 - 16:29
کد خبر : 32236

بارش های پاییزی باران در اصفهان

چند وقتی اصفهان در صدر خبرهای آلودگی هوا بود و همه شهروندان منتظر باد و باران در اصفهان بودند تا بتوانند اصفهان را انجور که باید ببینند دیده شود. اصفهان با توجه به شهر صنعتی بودن ذوب آهن ، فولاد ] نیروگاه ، مهمترین عامل زاینده رود بدون آب و خشک پالایشگاه پتروشیمی و کارخانجات

چند وقتی اصفهان در صدر خبرهای آلودگی هوا بود و همه شهروندان منتظر باد و باران در اصفهان بودند تا بتوانند اصفهان را انجور که باید ببینند دیده شود.

اصفهان با توجه به شهر صنعتی بودن ذوب آهن ، فولاد ] نیروگاه ، مهمترین عامل زاینده رود بدون آب و خشک پالایشگاه پتروشیمی و کارخانجات ریز ودرشت   آلاینده در اکثر روزهای سال به عنوان اولین شهر آلوده ایران نامیده میشود و بارندگی باران در اصفهان برای شهروندان اصفهانی شادی وسرور به همراه آورده است .

چرا که میتوان در باران و یک روز بعد از باران کمی اکسیژن تنفس کرد من هم فرصت را غنیمت شمردم قدمی در چهار باغ اصفهان در باران پاییزی زده و لذت بردم از لذت مردم و هوایی که میتواند سهم من هم باشد در این بین چند عکس و فیلم هم برای شما عزیزان گرفتم تا با شما به اشتراک بگذارم .

نکات مهم نگهداری عروس هلندی

چهارباغ عباسی

استفاده از این تصاویر برای همگی مجاز است وسعی شده تعدادی از این تصاویر را بدون ادیت بگذارم و اگر شما هم عکاس هستید و دوست ذارید تصاویر با دیگران به اشتراک بگذارید میتوانید از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید وتا وبه نام خود شما این تصاویر به اشتراک گذاشته میشود.

کوه صفه اصفهان ناپدید شد

15 مکان اصفهان گردی

چهار باغ
چهارباغ عباسی

مقاله های پیشنهادی

جاذبه های گردشگری اصفهان

جاذبه های گردشگری اصفهان


1400-05-31

ادامه مطالب

بیشتر بدانید

چرا باید از بهترین نوع موم برای اپلاسیون استفاده کرد؟

1401-11-24

استفاده از کانسیلر، کاربردی ترین وسیله آرایشی

1401-12-06

اپیلاسیون در آرایشگاه

1401-12-06

اکستنشن مژه چیست؟

1401-12-06

میکروپیگمنتیشن لب چیست؟

1401-12-06

برچسب ها :