رفتن به محتوا رفتن به نوار کناری رفتن به فوتر

ترند مدل مو1402

مدل مو 1402 مخصوص خانم های مد روز و شیک

وقتی صحبت از سال نو به میان می‌آید، همه ما دلمان برای یک تغییر یا تنوع لک می‌زند و مرتب در اینستاگرام گشت می زنیم تا با یک رنگ یا مدل مو جذاب و موردپسندمان مواجه شویم.

 تغییر ظاهری اتفاق خوبی است زیرا ظاهرمان فارغ از اخلاق، برخورد و روحیاتمان جلوه می‌کند و می‌تواند حس دلنشینی  را به اطرافیان منتقل کند. مدل موهای ساده و کلاسیک همیشه

 مورداستقبال عوام بوده است اما اکنون زمان تغییری دلپذیر و  دوست‌داشتی در مدل موهای شما با سبک‌های خلاقانه و جذاب است. 

یکی از مدل ها مدل مو برای صورت گرد و  برای صورت کشیده ، از جمله مدل هایی هستند  که برای همه بانوان جذاب است

چون فرم صورت برای انتخاب نهایی مدل های مو، بسیار مهم هستند. از طرفی هم درست است که رنگ مو،  آرایش موهای شما را بیشتر نمایان می‌کند،

اما مدل موی جدید و متناسب با چهره‌تان تصویر خارق‌العاده‌ای از شما ارائه می‌دهد  که پیشاپیش مورد پرسش اطرافیانتان قرار بگیرید.مدل مو 1402 از جمله مدل هایی هستند که میتوانید انتخاب کنید.

  • مدل مو 1402 مدل  لیر حجم دار

مدل موی لیربا یکی از مدل موی 1402 است که با قیچی کردن مو در زوایای مختلف به‌وجود می‌آید. این مدل مو بیشتر مناسب خانم‌هایی است که موهای کم‌پشت یا نازکی دارند. زیرا:

با استفاده از این مدل، لایه‌های بیشتری به مو اضافه می‌شود  تا حجیم‌تر و طبیعی‌تر جلوه کند. از طرف دیگر، این مدل به خاطر ظاهر شیک و جذابش می‌تواند موردپسند در محیط کار و حتی مهمانی‌ها باشد.

مدل موی 1402
مدل موی 1402
  • مدل مو1402 مدل باب بلند یا لوب

مدل موی باب بلند یا لوب، یکی دیگر از مدل موهای محبوب سال محسوب می‌شود. این استایل برای انواع مختلفی از صورت‌ها،  با رنگ‌های مختلف جذاب است.

 به بیان ساده، لوب کلاسیک و جهانی است که لبه‌های مو در این مدل صاف و براق یا موج دار و نامرتب هستند.

 شما می‌توانید از مدل لوب برای موهایتان ایده‌های جدید و متفاوتی بگیرید، زیرا گزینه‌های زیادی را بسته به نوع موهایتان پیش رویتان می‌گذارد تا روش مدل‌دهی سریع و آسان را به بهترین شیوه روی مو خود پیاده کنید.

مدل موی 1402
مدل موی 1402
  •  مدل مو1402 مدل   the collarbone chop  (تا روی استخوان ترقوه)

موهای متوسط همیشه موردپسند خیلی از خانم‌ها از دیرباز تا اکنون بوده است و جزء مدل موی 1402 هم محسوب میشود و اما این مدل مو با برش‌های کوتاه‌تر بیشتری هم می‌‌تواند ترکیب شود

اگر به داشتن موهایی نه خیلی بلند و نه خیلی کوتاه عادت دارید،  با این مدل می‌توانید طول موهایتان را ترقوه‌های خود برسانید.

این  مدل از موها به دلیل اینکه تا استخوان ترقوه می‌رسد می‌تواند گزینه مناسبی برای خانم‌های شیرده با حتی نوجوان‌ها باشد. زیرا در عین مدل  کوتاه بودن مو، امکان بستن آن به شکل دم اسبی نیز فراهم است.

مدل موی 1402
  •  مدل مو 1402 کروکات the curve cut

مدل  کروکات به مدل «C» معروف است. به‌طور خلاصه، از طریق طول،لایه‌های سی شکل چهره‌هایی که به شکل U هستند را  قاب‌بندی زیبایی می‌کند.

این مدل مو یکی از مدل های استایل مو 2023 است که صورت شما را گردتر و متعادل‌تر نشان می‌دهد و حالت دادن به آن بسیار لذت بخش و انجام آن آسان است.

 زیبایی برش منحنی طوری است که برای هر دو موی کوتاه و بلند انتخاب ایده‌آلی باشد،

 به خصوص اگر موهای بلندی داشته باشید. در این مدل مو، موها به شکل “U” یا “V” با لایه‌های نرم بریده می‌شوند تا بتوانند در اطراف صورت ریزش یا خمیده شوند.

  • مدل مو 1402(the pixie)

امسال شاهدمدل موی پسکسی با تنوع بسیار زیادی در افرادی با تیپ کلاسیک خواهیم بود. افراد مشهوری مانند زوئی کراویتز، هالسی، شارلیز ترون و فلورانس پیو همگی از طرفداران مدل موی پیکسی هستندکه زیبا و طنازشان کرده است. فرقی نمی‌کند که چتری بلندتر داشته باشد یا خیر.

 شما می‌توانید جلوی موی خود را بلند نگه دارید و پشت سر و کناره‌های موهایتان را کوتاه کنید یا حتی می‌توانید با استفاده از این مدل، یک برش کوتاه مساوی در تمام موهایتان ایجاد کنید

مدل موی 1402
  • مدل مو  (connecting layers)

این مدل که بهعنوان مدل موی C شکل نیز شناخته می‌شود، به قدری ماهرانه لایه بندی می‌شود که انگار هر قسمت از مو در انتهای آن به هم متصل شده است. اضافه کردن چند رشته برای کادربندی صورت و حالت دادن آن با سشوار یکی از بهترین روش‌های تزئین مو محسوب می‌شود. اگر دوست ندارید موهایتان را سشوار کنید،

 بگذارید موهایتان به‌طور طبیعی خشک شوند نهایتا می‌توانید از یک کرم روی موهای خود برای داشتتن حالت مناسب و  داشتن بافت طبیعی کمک بگیرید

مدل موی 1402
مدل موی 1402
  • مدل مو the jaw length bob

این مدل مو همان مدل موی باب است که تا فک امتداد دارد که می‌تواند  ظاهری جذاب و شیک برایتان ایجاد کند. باب‌ها هیچ وقت از مد نمی‌افتند.

این سبک مو برای بهار و تابستان عالی است، زیرا:

هر چقدر هوا گرم‌تر می‌شود، خیلی‌ از خانم‌ها ترجیح می‌دهند در عین حفظ جذابیت ظاهری خود موهای خود را به طرزی موزون و مدرن کوتاه نگه دارند.  

مدل موی 1402
مدل موی 1402

چند نمونه مدل مو  1401 (2023)

 

مدل موی 1402

             مدل مو تا زیر چانه 

مدل موی 1402

مدل موی افراد مسن

مدل موی کرلی

مدل موی 1402

کوتاهی تا گردن

مدل موی 1402

مدل موی کرلی

مدل مو تا شانه

ارسال نظر